یکشنبه , آگوست 18 2019
afra480-60
آخرین خبرها
Call of Duty: Infinite Warfare – اکتیویژن برای دیسلایک‌های یوتیوب پاسخ جالبی می دهد

Call of Duty: Infinite Warfare – اکتیویژن برای دیسلایک‌های یوتیوب پاسخ جالبی می دهد

شرکت اکتیویژن بلیزارد اخیرا جلسه مالی را برگزار کرده است تا در آن با سرمایه گذاران، در رابطه با وضعیت درآمدها صحبت شود. یکی از مواردی که افراد حاضر خواستار پاسخگویی به آن بوده‌اند، وضعیت Call of Duty: Infinite Warfare در میان هواداران و واکنش آنها به معرفی این بازی بوده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا پاسخ بسیار جالب اکتیویژن را مشاهده کنید.

تریلر بازی Call of Duty: Infinite Warfare در سایت یوتیوب، ۳۷۰,۰۰۰ دیسلایک را دریافت کرده است که عدم علاقه بیننده به این عنوان را نشان می‌دهد؛ مقداری که حداقل دوبرابر عناوین قبلی است. علت اصلی چنین چیزی به نظر می‌رسد مضمون بازی باشد که بسیار بر روی جنگ افزای‌های فضایی و آینده نگرانه تاکید دارد تا نبردی معمولی تر در زمان حال. دلیل اصلی هر چه که است، اکتیویژن راه جالبی را پیدا کرده تا این مسئله را مثبت جلوه دهد.اریک هرشبرگ به عنوان مدیرعامل اکتیویژن گفته است:اول از همه اینکه شما باید علاقه هواداران را دوست بدارید. این صنعتی است که مثالی ندارد و هواداران آن هم همتایی ندارد و ما خیلی به این مسئله علاقه داریم که هواداران، این سری بازی را مانند داشته خودشان با چنین دیدگاه‌های قوی رفتار می کنند. فرنچایزهای سرگرم کننده زیادی بر روی زمین نیستند که بتوانند اشتیاقی مانند Call of Duty را به ارمغان بیاورند. این یک چیز خوب است.ثانیا ما میدانیم برخی از مردم در جامعه ما هستند که دلتنگ نبردهایی با چکمه بر روی زمین می باشند و برای همین هم است که ما نسخه بازسازی شده Modern Warfare را معرفی کردیم. با این حال ما میلیون‌ها نفر را هم در جامعه خود داریم که دوست دارند هر سال تجربه نوآورانه جدیدی داشته باشند و Infinite Warfare این امر را محقق خواهد ساخت. خبر خوب این است که ما امسال موفق شدیم هر دو عنوان را در یک بسته ارائه کنیم تا جامعه خود را در کنار یکدیگر نگاه داریم.او در ادامه گفته است که این دیسلایک ها خبر از فروشی ضعیف در آینده نمی دهند. هرشبرگ می گوید:ما علاوه بر تماشای نظرات مثبت در اینترنت، به دیگر مقادیر نیز نگاهی خواهیم داشت و با اینکه خیلی هنوز اول کار است، پیش‌ فروش ها بسیار قدرتمند کار خود را شروع کرده‌اند و در رابطه تریلر معرفی هم که گفتید، Infinite Warfare بیشترین میزان لایک را در هر تماشا داشته اند.چنین چیزی را ما قبلا هم با Black Ops II دیده بودیم که سری را برای اولین بار به آینده برد و بیشترین دیسلایک‌هایی را دریافت کرد که ما شاهد آن بودیم با این حال از موفق‌ترین عناوین شد.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (مصادف با ۱۴ آبان) برای پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. برای تهیه Call of Duty 4، باید یکی از نسخه های ویژه را خریداری کنید که قیمت های آنها از ۸۰ تا ۱۲۰ دلار می باشد.

شرکت اکتیویژن بلیزارد اخیرا جلسه مالی را برگزار کرده است تا در آن با سرمایه گذاران، در رابطه با وضعیت درآمدها صحبت شود. یکی از مواردی که افراد حاضر خواستار پاسخگویی به آن بوده‌اند، وضعیت Call of Duty: Infinite Warfare در میان هواداران و واکنش آنها به معرفی این بازی بوده است. با ما در ادامه ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*