یکشنبه , آگوست 18 2019
afra480-60
آخرین خبرها
کارگردان Uncharted 4 به کارگردان Quantum Break ادای احترام می‌کند

کارگردان Uncharted 4 به کارگردان Quantum Break ادای احترام می‌کند

چند ماه پیش بود که شاهد احترام فوق‌العاده و تازه‌ای بین تیم‌های سازنده بازی‌های Quantum Break و Uncharted 4، یعنی رمدی و ناتی داگ بودیم که به طور قطع از زیبایی‌های صنعت بازی‌های ویدیویی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مدتی پیش بود که کارگردان عنوان Quantum Break، آقای سم لیک یک نسخه از بازی‌ خود را برای کارگردان عنوان Uncharted 4: A Thief’s End، آقای نیل دراکمن فرستاد و از او بابت پشتیبانی و نظر لطف او نسبت به بازی Quantum Break تشکر کرد. حال، امروز، نیل دراکمن در حرکتی به همین شکل به سم لیک پاسخ داد و علاوه بر اشاره به این که بازی‌ او الهام بخش بوده، خود را طرفدار پرو پا قرص بازی‌های سم لیک معرفی کرده است.سلام سم لیک، بازی شما منبع الهام بزرگی بوده است. امیدوارم از این یکی لذت ببرید.

photo_2016-05-07_17-36-35

در این‌جا لازم است تا بگویم بازی‌بازانی که سعی دارند بین این بازی‌های بزرگ دشمنی و رقابت بیاندازند و طرفدارای یک بازی خاص کنند و به بازی دیگر توهین کنند، از رفتار سازندگان این عناوین درس بگیرند.

 

چند ماه پیش بود که شاهد احترام فوق‌العاده و تازه‌ای بین تیم‌های سازنده بازی‌های Quantum Break و Uncharted 4، یعنی رمدی و ناتی داگ بودیم که به طور قطع از زیبایی‌های صنعت بازی‌های ویدیویی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. مدتی پیش بود که کارگردان عنوان Quantum Break، آقای سم لیک یک نسخه از بازی‌ خود ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*