یکشنبه , آگوست 18 2019
afra480-60
آخرین خبرها
آیا می دانستید قسمت چهارم

آیا می دانستید قسمت چهارم

با ما باشید با قسمت چهارم آیا می دانستید.

91 آیا می دانستید در طرح های اولیه قرار بود Kratos برده باشد.

92 آیا می دانستید Call Of Duty: World At War از انیمیشن ها، مدل ها و دیالوگ های COD 1 و ۲ دوباره استفاده کرده است.

93 آیا می دانستید Katamari Damacy به عنوان یک پروژه دانشگاهی شروع شد.

94 آیا می دانستید در مراسم معرفی PlayStation در ۱۹۹۵ E3 آقای Steve Race ،که بعدها رئیس SCEA می شود، از سمت جایگاه اختصاصی حرکت کرده، و بعد از گفتن “۲۹۹ دلار” سن را ترک می کند. در این لحظه Sega Saturn، با قیمت ۳۹۹ دلار با خاک یکسان شد.

95 آیا می دانستید در Bioshock Infinite زمانی که Elizabeth با ضربه ای Booker را در بالون ناکار می کند، در واقع از آچار فرانسه قرمز متعلق به نسخه اول Bioshock استفاده می کند.

96 آیا می دانستید PlayStation همواره میزبان عناوین مستقل بوده است. سیستم ۷۵۰ دلاری Net Yaroze در واقع یک PS1 سیاه است که با PC کار می کند. این سیستم مناسب سازندگان خوش ذوق است.

97 آیا می دانستید “پدر PlayStation” آقای Ken Kutaragi، از Crash Bandicoot متنفر بوده و به N@aughty Dog گفته بود، که این بازی “مزخرف” است.

98 آیا می دانستید ستون های سفید که در هنگام روشن شدن PS2 ظاهر می شود، در واقع از محتواهای memory card بوجود می آیند.

99 آیا می دانستید عنوان (Rive (The Sequel To Mist، بیشترین تعداد دیسک در بین بازی های PlayStation را داراست. پنج دیسک برای نگهداری کل بخش های تمام – صفحه بازی لازم است.

100 آیا می دانستید به دلیل رو به رو شدن Square با ورشکستگی، و مسئولین که تصور می کردند این بازی آخرین ساخته آن ها خواهد بود، سری Final Fantasy، آخرین خیال نام گذاری شد. حتی خالق سری، Hironobu Sakaguchi تصمیم گرفته بود در صورت شکست بازی، از صنعت بازی خارج شود.

101 آیا می دانستید Demon’s Souls و Dark Souls جانشینان معنوی یک سری معروف دیگر From Software، به نام King’s Field می باشند. هر دو بازی دارای مراحلی مربوط به شخصیت های این سری هستند.

102 آیا می دانستید Matt Damon  اجازه نداد که در بازی The Bourne Conspiracy از صدا و تصویر او استفاده شود، زیرا اعتقاد داشت این زیادی بیش از اندازه خشن است. ظاهرا فیلم اینگونه نبوده.

103 آیا می دانستید طراحی PlayStation 2 در واقع نسخه ای بازسازی شده از Atari Falcon 030 Microbox است. این مورد در گواهی ثبت اختراع PS2 وجود دارد.

104 آیا می دانستید در پایان مراحل تولید اجزای Uncharted 3 یک هارد دیسک ۲۵ ترابایتی را پر کرده بودند.

105 آیا می دانستید Silent Hill 4 قرار نبود جزء سری باشد، بلکه به صورت یک بازی جدا و با نام Room 302 منتشر شود. اما بعد از اینکه تهیه کننده و آهنگساز Akira Yamaoka آن را مورد بازبینی قرار داد، تبدیل به چهارمین نسخه این سری شد.

106 آیا می دانستید در Bioshock Infinite یکی از نامه های Elizabeth دارای کدی است، که به این صورت ترجمه می شود:“من یک کد هستم. مطمئنا در آینده با یک چیز رسمی تر تعویض خواهم شد. اما فعلا به عنوان یک جانشین حضور خواهم داشت.”

107 آیا می دانستید در Resident Evil 4 شخصیت Leon ژاکتش را از دست می دهد. در ادامه هیچ اشاره به دلیل و چگونگی این اتفاق نمی شود، اما در ماموریت جانبی Ada مشخص می شود که یک Ganados آن را به تن کرده.

108 آیا می دانستید Sonic Heroes رکوردار بیشترین تعداد شخصیت قابل بازی در یک عنوان پلتفرمر است.

109 آیا می دانستید در Tekken 4 گروه Red Hot Chilli Peppers به عنوان دشمن در مینی – گیم Tekken Force حضور دارند.

110 آیا می دانستید Sony لوگو اصلی PS را از بین حدود ۷۰ طرح مختلف انتخاب کرده است.

111 آیا می دانستید در Suikoden IV می توانید با متقاعد کردن دیگر شخصیت به ماندن، بازی را به پایان برسانید.

112 آیا می دانستید Assassin’s Creed در ابتدا یک عنوان فرعی با نام Prince Of Persia: Assassins بود.

113 آیا می دانستید در God Of War دو مجسمه وجود دارد که بعد از چند صد ضربه شکسته می شوند. با انجام این کار یک کد و یک پیام ضبط شده بدست می آید. کد به یک شماره تلفن، ترجمه و پیام بین Kratos و خالق بازی David Jaffe است که در انتهای پیام Jaffe کشته می شود.

114 آیا می دانستید در Mass Effect 3 تنها ۱۳ درصد بازیکنان تجسم مونث Shepard را تجربه کرده اند.

115 آیا می دانستید  Rage دارای یک Fallout bobblehead در دفتر شهردار Wellspring است.

116 آیا می دانستید Okami در اصل قرار بود واقع گرایانه باشد.

117 آیا می دانستید در نسخه های اولیه Bioshock شخصیت های Little Sisters شامل حلزون، جانورهای موش مانند، سگ های فلج با چرخ و قورباغه ای که یک شیشه با لوله ای به پشت او متصل شده، بود.

118 آیا می دانستید در طراحی اولیه Bioshock می توانستید برای ضعیف کردن دشمنان از محیط استفاده کنید. این نوع از اثر انتقالی را می توانید هنگام مرگ درختان در Arcadia مشاهده کنید.

119 Splicerهای Bioshock براساس تست های اولیه جراحی های پلاستیک بر روی سربازان جنگ جهانی اول طراحی شده اند.

120 کلاه خود موجود در Dead Space 2 از ۴۰ بخش متحرک ساخته شده است.

ادامه دارد

 

با ما باشید با قسمت چهارم آیا می دانستید. 91 آیا می دانستید در طرح های اولیه قرار بود Kratos برده باشد. 92 آیا می دانستید Call Of Duty: World At War از انیمیشن ها، مدل ها و دیالوگ های COD 1 و ۲ دوباره استفاده کرده است. 93 آیا می دانستید Katamari Damacy به عنوان یک پروژه دانشگاهی شروع ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*