چهار شنبه , می 22 2019
afra480-60
آخرین خبرها
راهنمایی قدم به قدم مراحل بازی DEAD SPACE1

راهنمایی قدم به قدم مراحل بازی DEAD SPACE1

بعد از سقوط سفینه چند لحظه کاملا” با دکمه های کنترل بازی آشنا شوید.قبل از خارج شدن از سفینه اتاقی را که در سمت چپ واقع است را چک کنید تا یک Item در یافت کنید.سپس از سفینه خارج شده و به همراه تیم بروید.بعد از ملاقات کردن و صحبت کردن با تیم، دری که در مقابل می بینید را با استفاده از دکمه ی “Action”باز کنید.نکته:همانطور که در قسمت تمرین بازی خواهید دید،با کلیک کردن روی کلید مخصوصی یک راه آبی رنگ را می بینید که راه اصلی را به شما نشان می دهد؛ که می توانید از این قابلیت در زمانی که در مراحل گم شدید راه خود را پیدا کنید.لانه ی پرنده ی کوچک را در سمت چپ چک کنید و آیتم را بگیرید.سپس مستقیم تا در بروید (در سمت راست Save Station ) و داخل یک اتاق کوچک شوید.در آخر اتاق میز فرمان امنیتی را فعال نمایید که منطقه را قرنطینه می کند.در این حالت که موجودات حمله می کنند شما در خطر هستید مخصوصا” زمانی که بدون اسلحه و هیچ دفاعی باشید.بعد از حمله ی موجودات به اتاق اصلی و کشتن تعدادی از اعضای گروه سریعا” به کنار در بروید و منتظر بمانید که در باز شود، سپس سریع فرار کنید و البته مواظب موجودات فضایی دیگر نیز باشید.با تمام سرعت بدوید تا به آسانسور برسید و آسانسور را فعال کنید تا به سمت پایین حرکت کند.بعد از رسیدن آسانسور و توقف آن ، اسلحه ی Plasma Cutter را از روی میز بر دارید.نکته:هر اسلحه دارای یک حالت دوم نیز می باشد، که با فشار دادن دکمه ی مربوط می توانید آن را فعال نمایید.در مورد Plasma Cutter این دو حالت می توانند عمودی و افقی باشند.اما نکته ی مهمی که برای شکست دادن دشمنان باید به آن توجه داشته باشید این است که در اکثر اوقات برای راحت تر نابود کردن دشمنان دست یا پای آنها را نشانه بگیرید!بهتر است ابتدا پاهای دشمن را قطع کنید سپس به بقیه بپردازید!!!
با در دست داشتن اسلحه از آن برای داغون کردن دکمه ی کنار در (که باعث قفل شدن آن است)استفاده کنید و منتظر مبارزه با اولین دشمن باشید–حواستان به قطع عضو بدنش باشد!–.سپس به راه خود تا انتهای سالن ادامه دهید.به سمت چپ بروید و به دنبال یک آیتم در بن بست باشید.همین کار را در سمت راست نیز برای پیدا کردن آیتم های بیشتر انجام دهید.بعد از ملاقات با اعضای نجات یافته ی تیم و صحبت کردن با آنها ، قفسه ی موجود در سمت راست خود را چک کنید تا آیتم جدید را بدست اورید.سپس به راه خود ادامه دهید تا به گردشگاه محموله برسید.به سمت راست بروید و مستقیم حرکت کنید.سپس به پایین پله ها بروید که  شما را به تونل واگن راهنمایی می کند.در داخل تونل واگن های برقی دنبال آیتمی در کنار سنگر ها بگردید و تا کنار در پیش بروید.اسلحه ی Stasis Module را بردارید سپس نشانه بگیرید و دکمه ی مخصوص اسحله ی stasis را بزنید تا زمان آرام شود و به شما اجازه می دهد از در عبور نمایید

maxresdefault (2)

نکته:اسحله ی stasis modules استفاده های زیادی دارد و استفاده های آن فقط به آرام شدن حرکت در ها تمام نمی شود، بلکه روی دشمنان نیز تاثیر دارد.با استفاده از این قدرت شما می توااتفقنید سرعت حمله ی آنها را کاهش دهید و آنها را به راحتی نابود کنید.فقط حواستان به مقدار Stasis Energy ای که برایتان باقی می ماند باشید.شما می تواند مقدار انرژی خود را دوباره با استفاده از Stasis Refill station هایی که وجود دارند بدست بیاورید!راه خود را ادامه دهید و در بالا یک آیتم دیگری نیز بدست بیاورید.بازی خود را ذخیره کنید .به چراغ ها که قطع و وصل میشوند توجه نکنید چون فقط برای ترساندن شما هستند و نگران حمله ی دشمنان نباشید.به راه خود تا اتاق تعمیر واگن ها که در انتهای سالن وجود دارد ادامه دهید.برای تعمیر کردن واگن باید با استفاده از دو دست مکانیکی آن را بگیرید که یکی از آنها بد عمل می کند.اولین دست را فعال کنید و شاهد حرکت آن باشید.حالا به طرف دیگر بروید البته منتظر حمله ی موجودات فضایی نیز باشید.بعد از فعال کردن دست دوم از Stasis برای آرام کردن زمان استفاده کنید و سریعا” به سمت پایانه ی اصلی بدوید و آن را فعال کنید.(پایانه ی اصلی زمانی فعال می شود که هر دو دست فعال باشند)
خب، واگن در حال تعمیر شدن است.خودتان را برای مبارزه با دشمن دیگری آماده کنید که در حال فرار کردن از در است.البته Stasis Energy خود را نیز با استفاده از recharge station که روی دیوار است دوباره پر کنید.به راه خود تا اتاق ادامه دهید وتا یکی از اعضای گروه را از پنجره ملاقات کنید.در ادامه ی راه با تعدادی از موجودات بجنگید و آنها را نابود کنید.سپس به راه خود تا تالار ورودی محموله ها ادامه دهید.مواظب بعضی از اتاق ها باشید تا حمله ای از طرف جسد زنده(!!!) صورت نگیرد.بازی را در جایی که جسد بود ذخیره کنید.آیتم را در سمت راست خود بردارید.سپس به راه خود تا طاقنمای حفاظتی ادامه دهید.در ادامه ی راه خود مواظب حمله ی موجودات باشید، یکی از جلو و دو تا از سمت راست.بهتر از از Stasis برای نابود کردن دشمنی که از جلو می آید استفاده کنید و بعد بلافاصله و بی درنگ دو دشمنی که در سمت راست وجود دارد را نابود کنید.به سمت راست تا آسانسور که شما را به مرکز کنترل جرثقیل می برد بروید.البته یک آیتم در مقابل آن نیز وجود دارد.مواظب حمله ی دشمنان نیز باشید.بعد از توقف آسانسور یک جسد را در مقابل خود می بینید! سعی کنید سریعا” به چپ بروید و به سمت او تیر اندازی کنید.در قفسه ی سمت چپ خود به دنبال یک آیتم نیز بگردید.حالا از گردشگاه عبور کنید تا کلید طاقنمای حفاظتی ، متن سفر نامه ی سفینه و گزارش ها و یک آیتم را پیدا نمایید.وقتی همه را بدست آوردید با آسانسور به پایین بروید و مواظب حمله ی دشمنان باشید.بعد از توقف آسانسور اسحله ی خود را آماده کنید.یک موجود فضایی بعد از باز شدن آن در ها به شما حمله ور خواهد شد.به سمت چپ بروید و از کلید برای باز کردن در اینجا استفاده کنید که شما را به دفتر کار طاقنما هدایت می کند.در داخل اتاق را برای چندین آیتم چک کنید که شامل یک Power Node (گره ی قدرت) در داخل یک کابینت می شود.سپس قعطه ی اطلاعاتی را از روی میز بردارید.ماموریت هشتم:قعطه ی اطلاعاتی را نصب کنید.همینکه از اتاق خارج شوید دو عدد از دشمنان به شما حمله خواهند کرد.یکی از جلو و یکی از راست.اول دشمنی که در مقابل شما است را نابود سپس دشمن باقی مانده را نابود کنید.به راه خود ادامه دهید اما مواظب یک جسد دیگر قبل از بالا بری که شما را به محوطه ی محموله ها می برد نیز باشید!در مسیر بالا بر منتظر حمله ی دشمنان بعد از باز شدن در ها نیز باشید.به راه خود در سالن ادامه دهید تا به مرکز کنترل واگن ها برسید. خب شما یک بار دیگر میتوانید دوستان خود در تیم را ملاقات کنید.از آن قطعه ی اطلاعاتی که بدست آورده بودید بر روی صفحه ی کنترل استفاده کنید.سپس به ا ترمینال اصلی متصل شوید تا با واگن ارتباط برقرار کند.حالا وارد در شوید که شما را به سالن پرواز می برد و سپس به راه خود در راهرو ادامه دهید.
بعد از متوقف شدن بالا بر ، شما یک موجود فضایی را در پایین سالن مشاهده می کنید.شما زمان کافی برای انجام هیچ کاری را ندارید.پس به دنبال او بروید وقتی او را برای سومین بار دیدید سعی کنید او قبل از وارد شدن به دریچه را نابود کنید .در این جا منتظر دومین موجود فضایی در پشت سرتان باشید!!بعد از نابودی او از در وارد سالن پرواز شوید.راه خود را در سالن پرواز تا آشیانه ی هواپیما ادامه دهید.مواظب حمله ی موجودات باشید.به راه خود ادامه دهید.حالا شما باید صفحه ی کنترل را در اتاق خلبان فعال کنید که به سفینه این اجازه را می دهد که شلیک کند.چهار موجودات فضایی به سمت شما می آیند (همه ی آنها در پیش روی شما هستند).سعی کنید حرکت آنان را با استفاده از Stasis آرام کنید سپس آن ها را نابود کنید، یا به پای آن ها شلیک کنید(قطع عضو یادتان نرود!!)سپس به راه خود در سالن ادامه دهید د وارد در سمت چپ بشوید.کمد ها را برای پیدا کردن آیتم چک کنید،سپس حمام ها را نیز برای پیدا کردن بقیه ی آیتم ها.سپس با استفاده از آسانسور به پایین بروید.بعد از توقف آسانسور ، وسایل موجود در مغازه ی سمت راست را چک کنید.پیشنهاد میشه که لباس Level 2 را خریداری کنید.همچنین یک نیمکت در سمت چپ وجود دارد که برای upgrade وسایل می باشد.حالا به راه خود در واگن ادامه دهید تا وارد Chapter بعدی شوید.

maxresdefault (3)

به جلو رفته و پس از پایان صحبت ها آیتم را بردارید. با استفاده از کلید سمت راست موس و F می توانید اجسام را بلند کرده و جا به جا نمایید. حال این اجسام   را برداشته و راه را برای عبور باز نمایید. به انتهای راه رفته و درب را باز کنید و با استفاده از دستگاه روبروی خود بازی را ذخیره نمایید. حال از درب سمت راست خود   عبور کرده و مسیر را تا رسیدن به دربی که به سرعت حرکت می کند ادامه دهید. حال آنرا با استفاده از نیروی ویژه خود (کلیک سمت راست موس و کلید C) آرام کرده و سپس از آن عبور کرده و مسیر را ادامه دهید تا به آزمایشگاه برسید. حال موجوداتی را که پس از کمی جستجو حمله می کنند را نابود کنید، سپس مسیر را از سمت راست درب ادامه دهید تا به آسانسور برسید. حال به کمک آن به پایین رفته و خود را آماده ی حمله موجودات کنید، پس از مبارزه در سمت راست محلی که با آسانسور به پایین آمدید دربی را مشاهده می کنید.  تمامی منطقه را قبل از ورود به این درب جسجو کرده و آیتم ها را جمع آوری کنید. سپس از درب عبور کرده و کمدهای سمت چپ خود را باز کرده و آیتم ها را بردارید، حال مسیر را به طرف جلو ادامه دهید تا به محلی برسید که به یکی از کارکنان حمله می شود. سپس مسیر را تا داخل اتاق ادامه داده و تا انتهای اتاق پیش بروید و بعد موجود را نابود کنید، حال با استفاده از آسانسور به بالا بروید. به جلو رفته و 2 موجود را نابود کنید و پس از آن مسیر را ادامه دهید تا به درب برسید. حال از آن عبور کرده و مسیر را با استفاده از قابلیت های خود ادامه دهید تا به درب برسید. از درب عبور کرده و مسیر را تا رسیدن به این مکان ادامه دهید. در سمت چپ خود دربی است که برای باز کردن آن NODE احتیاج دارید. حال اگر از آنها باقی مانده است به جلوی درب رفته و یکی از NODE ها را در محل مورد نظر قرار دهید و بعد به داخل رفته و آیتم ها را جمع آوری کنید. سپس به محل تصویر شماره ی 14 بازگردید و با استفاده از کلید سمت راست موس و دکمه ی F شی را به سمت چپ هدایت کنید، حال به جلو رفته و موجودات را از بین ببرید. سپس به داخل اتاق سمت چپ رفته و Pulse Rounds Schematic را برداشته و موجود را نابود کنید. حال از اتاق بیرون رفته و آیتم مشخص شده را در محل مورد نظر قرار دهید. سپس به روی آسانسور رفته و به بالا بروید، حال با استفاده از نیروی ویژه حرکتی خود آهن سمت چپ خود را به سمت راست هدایت کنید تا بتوانید با استفاده از آن راه را برای عبور میسر کنید. حال به جلو رفته و موجود را نابود کنید، سپس به سمت راست رفته، موجود را نابود کرده و آهن سمت راست را به سمت چپ بکشید و از روی آن عبور کنید. حال بازی را ذخیره کنید، سپس دستگاه سمت راست درب را نابود کرده و زمانی که در برای عبور آماده شد آنرا باز کرده و به مسیر ادامه دهید. (نکته : پس از آنکه درب روبرو را باز کردید زمانی در پشت سر شما ظاهر می شود، این زمان مقدار هوایی است که شما ذخیره دارید. پس قبل از تمام شدن اکسیژن مسیر را طی کنید و آیتم های میان راه را هم فراموش نکنید.) حال پس از رسیدن به درب مورد نظر به جلو رفته و آنرا باز کنید تا به دستگاه Gravity Control برسید، سپس آنرا فعال کرده تا خلاء به وجود آید. حال همانطور که در روبروی خود می بینید دری وجود دارد که یک طرف آن پکیج برق را ندارد. حال شما باید خود را به آن طرف رسانیده و سپس یکی از پکها را به داخل محل مورد نظر قرار دهید. برای حرکت کردن در این محیط ابتدا باید کلید سمت راست موسرا طرف محل مورد نظر گرفته و سپس کلید C را بزنید. پس از قرار دادن پکیج برق و Unlocked شدن درب از آن عبور کرده و آیتم ها را جمع آوری کنید. حال مسیر را کامل تا رسیدن به محل بمب بازگردید و در میان راه مراقب حمله ی موجوداتی جدید نیز باشید! پس از بمب گذاری و باز شدن راه از درب عبور کرده و مسیر را تا رسیدن به Emergency Room ادامه دهید. پس از ورود 2 موجود رانابود کرده و بعد پکیج برق را پیدا کرده و در محل معین شده در کنار درب قرار دهید. حال مسیر را تا جایی که به آسانسور برسید ادامه دهید، سپس قبل از رفتن به داخل آسانسور بازی را ذخیره کرده و بعد مسیر را ادامه دهید تا به محلی که 2 موجود به شما حمله می کنند برسید. پس از نابود کردن موجودات مسیر را از درب Return To Emergency Room ادامه دهید تا به آسانسور برسید. حال به جلو رفته و از درب روبرو عبور کنید و سپس به داخل درب سمت چپ بروید، سپس مسیر را ادامه داده تا به انتهای Chapter 2 برسید. به داخل کابین بروید و دکمه *ی E را بزنید.

maxresdefault (4)

بعد از سقوط سفینه چند لحظه کاملا” با دکمه های کنترل بازی آشنا شوید.قبل از خارج شدن از سفینه اتاقی را که در سمت چپ واقع است را چک کنید تا یک Item در یافت کنید.سپس از سفینه خارج شده و به همراه تیم بروید.بعد از ملاقات کردن و صحبت کردن با تیم، دری که ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*