یکشنبه , آگوست 18 2019
afra480-60
آخرین خبرها
بازی Call of Duty: Infinite Warfare – سیستم حرکت شباهت زیادی به Black Ops III دارد

بازی Call of Duty: Infinite Warfare – سیستم حرکت شباهت زیادی به Black Ops III دارد

بازی Call of Duty: Infinite Warfare دارای یک سیستم زنجیره‌ای برای حرکت و جابجایی بازیکن است که طبق توضیحات سازندگان، بسیار به نمونه Call of Duty: Black Ops III شباهت دارد.

اینفینیتی وارد که به عنوان استودیو سازنده بازی Call of Duty: Infinite Warfare شناخته می‌شود، اخیرا در سایت توئیتر با ارسال پستی مدعی شده است سیستم جابجایی در Infinite Warfare، برای بازیکنان Black Ops III طبیعی جلوه خواهد کرد.اگر قبلا  Black Ops III را بازی کرده بودید، برداشت ما از سیستم جابجایی روان زنجیره‌ای، برای شما طبیعی خواهد بود.Black Ops III دارای یک سیستم حرکت بر روی دیوار و پرش دوتایی بود. از آنجایی که بخشی از Infinite Warfare در فضا و جاذبه صفر جریان دارد، خیلی جالب خواهد بود که ببینیم این مهم چطور بر روی حرکات اشاره شده تاثیر می‌گذارد.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (مصادف با ۱۴ آبان) برای پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare دارای یک سیستم زنجیره‌ای برای حرکت و جابجایی بازیکن است که طبق توضیحات سازندگان، بسیار به نمونه Call of Duty: Black Ops III شباهت دارد. اینفینیتی وارد که به عنوان استودیو سازنده بازی Call of Duty: Infinite Warfare شناخته می‌شود، اخیرا در سایت توئیتر با ارسال پستی مدعی شده است سیستم جابجایی ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*