چهار شنبه , می 22 2019
afra480-60
آخرین خبرها
آموزش : چگونه بازی ها و برنامه های استور را با کامپیوتر دانلود کنیم ؟

آموزش : چگونه بازی ها و برنامه های استور را با کامپیوتر دانلود کنیم ؟

اگر بخواهید برنامه و بازی از استور دانلود کنید هم می توانید از طریق خود گوشی وارد برنامه استور شده و برنامه و بازی مورد نظرتون رو دانلود کنید و هم از طریق کامپیوتر این کار رو انجام بدید.دانلود از طریق گوشی معمولا مشکلاتی برای ما ایجاد می کند. اولا اینکه سرعت دانلود در گوشی پایین تر از سرعت دانلود از طریق کامپیوتر و لب تاب است. ثانیا در کامپیوتر با نرم افزارهای مدیریت دانلودی مانند IDM خیلی راحت می توان برنامه را با سرعت بالاتری دانلود کرد.

برای اینکه بتوانید برنامه و بازی مورد نظرتان را از طریق کامپیوتر دانلود کنید این آموزش را دنبال کنید :

نکته : برای استفاده از این آموزش حتما گوشی شما باید از SD card پشتیبانی کند.[/notification]1. ابتدا به سایت www.windowsphone.com بروید و بازی و برنامه مورد علاقه خود را سرچ کرده و پیدا کنید.2. هنگامی که صفحه بازی و برنامه موردنظر برای شما باز شد به انتهای صفحه مراجعه کنید و روی لینک Download and install manually کلیک کنید.

Screen-Shot-2013-02-09-at-3.11.56-PM_thumb

می بینید که شروع به دانلود می کند و پس از دانلود پسوند فایل دانلودی xap. خواهد بود.3. حال این فایل با پسوند xap. را به SD card انتقال داده و SD card را درون گوشی قرار دهید.4. حال وارد برنامه استور شوید و بر روی SD card کلیک کنید. (احتمالا چند لحظه باید صبر کنید تا SD card را ببینید یا اپلیکیشن های اضافه شده در آن را ببینید)

sd

5. برنامه ای که می خواهید نصب کنید را انتخاب کنید و نصب کنید.6. برنامه ها و بازی هایی که قابل نصب هستند در لیست Compatible apps هستند.

sd2

7. شما حتما باید آخرین ورژن آن برنامه و بازی مورد نظر را دانلود کرده باشید و گرنه نصب نمی شود و در لیست Incompatible apps می رود.نکته : برنامه ها و بازی های رایگان با این روش به راحتی نصب می شوند و برنامه های پولی نسخه Trial آنها نصب می شود. اگر برنامه مورد نظر پولی بود و نسخه Trial (محدود) نداشت باید ابتدا آن را خریداری کنید.نکته 2 : اگر از برنامه IDM استفاده می کنید برای اینکه به طور اتوماتیک فایل های xap. را دانلود کند باید این فرمت را به برنامه معرفی کنید. برای این کار وارد برنامه IDM شوید و Options را بزنید. تب File types را بزنید و در کادر بزرگ وسط صفحه با یک space پسوند xap را اضافه کنید. از حالا به بعد هر وقت روی لینک Download and install manually کلیک کنید به طور اتوماتیک با IDM دانلود می شود و با خود مرور گر دانلود نمی شود.

اگر بخواهید برنامه و بازی از استور دانلود کنید هم می توانید از طریق خود گوشی وارد برنامه استور شده و برنامه و بازی مورد نظرتون رو دانلود کنید و هم از طریق کامپیوتر این کار رو انجام بدید.دانلود از طریق گوشی معمولا مشکلاتی برای ما ایجاد می کند. اولا اینکه سرعت دانلود در گوشی ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*