یکشنبه , آگوست 18 2019
afra480-60
آخرین خبرها
جزئیات تازه از ماموریت‌های محتوای دانلودی Fallout 4

جزئیات تازه از ماموریت‌های محتوای دانلودی Fallout 4

چیز زیادی تا انتشار محتوای دانلودی جدید Fallout 4 با عنوان Far Harbor نمانده است. انتظارات همگان بشدت در حال افزایش است، در حالیکه شرکت بتسدا دی‌ال‌سی جدید خود را «گسترده‌ترین محتوای پس‌انتشار» نامیده است، حدسیات جدیدی در خصوص روایت کلی داستان جدید وجود دارد، به خصوص که تروفیهای بازی، چندی پیش لو رفتند.

بخش تروفی‌های لو رفته که عنوانش «جوری که باید زندگی کنیم» (The Way Life Should Be) است مربوط به تکمیل ماموریت با همین نام می شود همچنین Trophy دیگری با نام «پاکسازی زمین» (Cleansing the Land) وجود دارد که آن هم مربوط به تکمیل ماموریتی با همین نام است.اینطور به نظر می‌رسد که این دو ماموریت‌ جایگزین «ماموریت نهایی» برای پایان ماموریت‌های این محتوای دانلودی باشند که به نوبه خودش می‌تواند شما را بین و دو راهی اقدام به کشتار و ریشه‌کن کردن کل جمعیت Far Harbor یا زنده نگه داشتن تمام آنها بگذارد.مطمئناً این تصمیم در نوع خودش برای بازی که تابحال از هرگونه الگوی اخلاقی بی‌بهره بوده، سنگین خواهد بود. اما شاید این محتوای دانلودی بهتر از آن چیزیست که انتظارش را می‌کشیم!

چیز زیادی تا انتشار محتوای دانلودی جدید Fallout 4 با عنوان Far Harbor نمانده است. انتظارات همگان بشدت در حال افزایش است، در حالیکه شرکت بتسدا دی‌ال‌سی جدید خود را «گسترده‌ترین محتوای پس‌انتشار» نامیده است، حدسیات جدیدی در خصوص روایت کلی داستان جدید وجود دارد، به خصوص که تروفیهای بازی، چندی پیش لو رفتند. بخش تروفی‌های لو رفته که ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*