یکشنبه , آوریل 21 2019
afra480-60
آخرین خبرها
مدیرعامل کانتان گیمز ادعاهای جالبی در رابطه با Resident Evil 7 دارد

مدیرعامل کانتان گیمز ادعاهای جالبی در رابطه با Resident Evil 7 دارد

سرکان توتو که به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات مشاوره‌ای کانتان گیمز در ژاپن شناخته می‌شود، در سایت توئیتر اقدام به انتشار اطلاعات بسیار جالبی پیرامون Resident Evil 7 کرده است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

متونی که  مشاهده می‌کنید، توسط توتو در سایت توئیتر منتشر شده اند.در رابطه باResident Evil 7: بله در درست ساخت است.کل این بازی به ریشه‌‌های Resident Evil باز می‌گردد و وضعیتی پاک را خواهد داشت.این بازیرا در E3 نمایش خواهند داد. تیم Resident Evil 7، جردن آمارو را استخدام کرده‌اند؛ طراحی که قبلا در کوجیما پروداکشنز بر روی MGS V و P. T کار کرده بود.

سرکان توتو هرچند سابقه بدی در ارائه اطلاعات ندارد اما هنوز هیچ گونه معرفی رسمی صورت نگرفته است. این خبر فعلا یک شایعه می‌باشد و باید تا E3 2016 صبر کنیم.

سرکان توتو که به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات مشاوره‌ای کانتان گیمز در ژاپن شناخته می‌شود، در سایت توئیتر اقدام به انتشار اطلاعات بسیار جالبی پیرامون Resident Evil 7 کرده است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید. متونی که  مشاهده می‌کنید، توسط توتو در سایت توئیتر منتشر شده اند.در رابطه باResident Evil 7: بله در ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*