چهار شنبه , جولای 24 2019
afra480-60
آخرین خبرها
کمپانی های ۲K Games و Rockstar در حال کار برروی فرانچایز‌های مشهوری هستند

کمپانی های ۲K Games و Rockstar در حال کار برروی فرانچایز‌های مشهوری هستند

طی کنفرانس مالی سه ماهه‌ای شرکت Take-Two Interactive، سخنگوی این شرکت، آقای  کارل اسلاتوف در مورد پی گیری و ساخت فرانچایز‌های مشهور و محبوبی که در اختیار ۲K Games و Rockstar Games هستند، صحبت کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی ما همراه باشید.

آقای اسلاتوف سال مالی ۲۰۱۸ یا پیش از آن را برای انتشار بازی‌های جدید در نظر داشت.ما فراتر از سال جاری مالی را می‌نگریم؛ جایی که ما روند ساخت طولانی و مطمئنی را از بازی‌هایی که در اختیار داریم در پیش رو خواهیم داشت که البته فرانچایز‌های مشهوری هستند. در کنار این‌،دارایی‌های بلند پروازانه‌ای در اختیار داریم که صنعت ما را در ادامه تضمین می‌کند.

سال مالی ۲۰۱۸ از ۱ آوریل ۲۰۱۷ آغاز می‌شود. بازی‌های زیادی در اختیار ۲K Games است و قطعا باید منتظر عناوینی جدید از فرانچایز‌های بزرگ باشیم. با این حال، تا قبل از ۳۱ مارس سال ۲۰۱۷ نباید منتظر غافلگیری بزرگی از ۲K Games باشیم. این خبر در حالی منتشر شده که شرکت Rockstar نیز قول عناوین هیجان انگیزی را در آینده می‌دهد. آیا در E3 2016 به وسیله ۲K Games و Rockstar Games غافلگیر خواهیم شد؟

طی کنفرانس مالی سه ماهه‌ای شرکت Take-Two Interactive، سخنگوی این شرکت، آقای  کارل اسلاتوف در مورد پی گیری و ساخت فرانچایز‌های مشهور و محبوبی که در اختیار ۲K Games و Rockstar Games هستند، صحبت کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی ما همراه باشید. آقای اسلاتوف سال مالی ۲۰۱۸ یا پیش از آن را برای انتشار بازی‌های ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*