چهار شنبه , جولای 24 2019
afra480-60
آخرین خبرها
Nioh – تغییراتی که به واسطه بازخوردهای نسخه آلفا به وجود می‌آیند

Nioh – تغییراتی که به واسطه بازخوردهای نسخه آلفا به وجود می‌آیند

آزمایش آلفایی که استودیو تیم نینجا برای بازی Nioh برگزار کرد، بسیار مثمر ثمر واقع شده است و سازندگان توانسته‌اند که بازخوردهای ارزشمندی را بدست بیاورند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا برخی تغییرات اعمال شده به واسطه همین بازخوردها را مرور کنیم.

تیم نینجا اعلام کرده است که دمو Nioh بیش از ۸۵۰,۰۰۰ بار دانلود شده است. بازخوردهایی که از سوی هواداران بدست آمده منجر به تغییراتی همچون اضافه شدن آموزش، متعادلسازی در قسمت‌های ابتدایی بازی برای آسانتر کردن آن، بهبود دوربین و کنترل در کنار رابط کاربری (شامل تغییر اندازه نوشته‌ها و اطلاعاتی که نمایش داده می‌شوند)، ایجاد یک مرحله آموزشی برای امتحان موارد پایه گیم‌پلی و غیره شده است. علاوه بر این موارد، استودیو قصد دارد تا Revenant AI را در کنار نحوه تعقیب شدن بازیکن توسط دشمن و ابر زره (super armour – تاثیرگذار بر روی اثر گیج‌کننده) را نیز اصلاح کند.

Nioh که در سبک اشکن نقش آفرینی است، امسال برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

آزمایش آلفایی که استودیو تیم نینجا برای بازی Nioh برگزار کرد، بسیار مثمر ثمر واقع شده است و سازندگان توانسته‌اند که بازخوردهای ارزشمندی را بدست بیاورند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا برخی تغییرات اعمال شده به واسطه همین بازخوردها را مرور کنیم. تیم نینجا اعلام کرده است که دمو Nioh بیش از ۸۵۰,۰۰۰ بار دانلود ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*