چهار شنبه , جولای 24 2019
afra480-60
آخرین خبرها
هیدئو کوجیما به دنبال موتور بازی جدیدش تمام دنیا را می‌گردد

هیدئو کوجیما به دنبال موتور بازی جدیدش تمام دنیا را می‌گردد

هیدئو کوجیما تمام دنیا را به دنبال پیدا کردن بهترین تکنولوژی برای پروژه‌ی بعدی سفر کرده است.

از زمانی که هیدئو کوجیما شرکت کُنامی را ترک کرده و مستقل شده است، در حال ملاقات و بازدید از استدیو‌های معتبر دور دنیا است. دلیل اینکه او این کار را انجام می‌دهد بررسی موتور بازی‌هاست که او بتواند در توسعه‌ی بازی بعدی‌اش از آن بهره ببرد.بر اساس گفته‌ی طراح، استفاده از یک موتور ثالت بجای پایه‌گذاری یک موتور جدید داخلی از ابتدا، بسیار در وقت صرفه‌جویی خواهد کرد.او در مراسم نوردیک گیم در مالمو به شرکت‌کنندگان گفت:به نظر من برای ساخت بازی، بهتر است از لوازم داخلی استفاده کنیم. اما برای اولین عنوان من، قرار است از یک موتور ثالث استفاده کنیم، چرا که ما خواستار انتشار بازی به کسانی هستیم که هم‌اکنون چشم انتظار آن هستند. دلیل اینکه من چرا به دور دنیا سفر می‌کنم این است که من به‌ دنبال یک موتور مناسب هستم.

کوجیما پیش از این به استدیوهای اصلی سونی همچون ساکر پانچ و کوآنتیک دریم و استدیوهای ثالث همچون دایس سر زده بود. او تجهیزاتی همچون فوتوگرامتری و آخرین دستاوردهای ضبط حرکات را مورد بازدید قرار داد. هرچه که این مرد تصمیم بگیرد، تا دیدن نتایج‌اش راه درازی باقی مانده است.

هیدئو کوجیما تمام دنیا را به دنبال پیدا کردن بهترین تکنولوژی برای پروژه‌ی بعدی سفر کرده است. از زمانی که هیدئو کوجیما شرکت کُنامی را ترک کرده و مستقل شده است، در حال ملاقات و بازدید از استدیو‌های معتبر دور دنیا است. دلیل اینکه او این کار را انجام می‌دهد بررسی موتور بازی‌هاست که او بتواند در توسعه‌ی بازی ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*