جمعه , مارس 22 2019
afra480-60
آخرین خبرها
بازی Uncharted 4 – سونی به کسانی که بازی را پلات کنند هدیه می‌دهد

بازی Uncharted 4 – سونی به کسانی که بازی را پلات کنند هدیه می‌دهد

به‌دست آوردن تمامی تروفی‌ها در Uncharted 4 نه تنها به شما Platinum Trophy را می‌دهد، بلکه سونی هم یک هدیه بسیار جالبی را به شما تقدیم می‌کند.

یکی از کاربران رِدیت به نام unique-، به‌تازگی تصویری را به اشتراک گذاشت که سونی آن را به علت پلات کردن Uncharted 4 به او ارسال کرد. این هدایا شامل تصویر هنری زیر می‌شود که یکی از محتویات نسخه کالکتور بوده و برروی آن به شخص بازی‌باز برای چنین دستاوردی تبریک گفته شده است. برخی از کاربران در بخش نظرات می‌گویند چنین ایمیلی را دریافت نکرده‌اند و دلیل آن مشخص نیست.

3066882-u4

این اولین باری نیست که بازی‌بازان برای پلات کردن یک بازی، هدایایی دریافت می‌کنند. عنوان Bloodborne یک گام به جلو برداشت و به کسانی که موفق به دریافت تمامی تروفی‌ها می‌شدند، یک تم ویژه پلی‌استیشن ۴ هدیه می‌داد.پلات کردن بازی Uncharted 4 نمی‌تواند کار آسانی باشد (البته یک‌سری نقاط ضعفی وجود دارد تا تروفی‌ها را راحت‌تر به‌دست آورید). برخی از تروفی‌های Uncharted 4 شامل به پایان رساندن بازی در کمتر از ۶ ساعت، به اتمام رساندن آن در Crushing (بالاترین درجه سختی) و پیدا کردن تمامی گنج‌های پنهان در بخش داستانی می‌شود.

Uncharted 4 از لحاظ فروش بسیار قدرت‌مند و خوب ظاهر شد و در هفته اول توانست بیش از ۲٫۷ میلیون نسخه به فروش برساند که این عدد شامل نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی هم می‌شود.

به‌دست آوردن تمامی تروفی‌ها در Uncharted 4 نه تنها به شما Platinum Trophy را می‌دهد، بلکه سونی هم یک هدیه بسیار جالبی را به شما تقدیم می‌کند. یکی از کاربران رِدیت به نام unique-، به‌تازگی تصویری را به اشتراک گذاشت که سونی آن را به علت پلات کردن Uncharted 4 به او ارسال کرد. این هدایا شامل ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ @lirez@

@lirez@

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*