شنبه , دسامبر 15 2018
afra480-60
آخرین خبرها
از کسل بلک به منظومه شمسی: جان اسنو در بازی Call of Duty: Infinite Warfare حضور خواهد داشت

از کسل بلک به منظومه شمسی: جان اسنو در بازی Call of Duty: Infinite Warfare حضور خواهد داشت

احتمالاً مردی که هیچ چیزی نمی داند به قدر کافی معرف حضور کسانی هست که سریال بازی تاج و تخت را با کنجکاوی هر چه تمام تر دنبال می کنند و هر هفته منتظر آگاهی یافتن از این نکته هستند که این بار قرار است کدام یک از شخصیت های محبوب شان در قسمت بعدی این سریال سلاخی و از دور خارج شود. حال خبر خوب برای هواداران پر شمار لرد اسنو این است که اگر او بر حسب اتفاق بار دیگر طعم مرگ را در سرزمین شمال (که مردمانش چیزی را فراموش نمی کنند) بچشد و دیگر کسی برای باز گرداندن او از میان تاریکی پیدا نشود، جای هیچ گونه نگرانی خاصی وجود نخواهد داشت. چرا که او در دنیای دیگری به زندگی خود ادامه خواهد داد و این بار به جای شمشیر جور مورمونت (خرس پیر) از سلاح های مدرن و فوق پیشرفته برای غلبه بر دشمنان خود استفاده خواهد کرد. در دنیایی به نام Call of Duty: Infinite Warfare و این بار در قالب نقشی کاملاً متفاوت.

به تازگی ناشر و صاحب امتیاز اصلی مجموعه بازی های Call of Duty یعنی شرکت اکتیویژن به تایید این نکته پرداخته است که کیت هرینگتون هنرپیشه ی بریتانیایی و ایفا گر نقش شخصیت جان اسنو در سریال بازی تاج و تخت به عنوان مهم ترین شخصیت منفی بازی Call of Duty: Infinite Warfare در داستان این اثر حضور خواهد داشت. در واقع هرینگتون نقش یکی از سران گروه SDF را در بازی Call of Duty: Infinite Warfare بر عهده دارد. یک گروه نظامی با عقاید افراطی و مشی رفتاری بسیار خشن که اعضای آن قصد در دست گرفتن کنترل تمامی منابع موجود در منظومه ی شمسی و سلطه ی کامل بر تمامی ساکنین سیارات آن را در سر می پرورانند و به همین دلیل به ساخت اردوگاه های نظامی مستحکم و نفوذ نا پذیر بر روی سیاره ی زمین و نبرد با تنها اتحادیه ی قانونی موجود در منظومه ی شمسی که با نام SATO شناخته می شود پرداخته اند. به این ترتیب کیت هرینگتون در بازی Call of Duty: Infinite Warfare نقشی کاملاً متفاوت را نسبت به نقش کنونی خود در سریال بازی تاج و تخت بر عهده خواهد داشت و به جای شخصیتی شرافتمند، محبوب، دوست داشتنی و خوشت تیپ، ایفاگر نقش شخصیتی شرور، بد طینت و کاملاً منفی خواهد بود که البته همچنان از نعمت خوش تیپی بهره مند است!

 snow

لرد اسنو این بار بدون همراه همیشگی اش گوست در میادین نبرد حضور خواهد یافت

اگر چه حضور کیت هرینگتون در بازی Call of Duty: Infinite Warfare در نوع خود جالب به نظر می رسد، اما به هیچ وجه نمی توان این حضور را حضوری عجیب و غیر عادی قلمداد کرد. به این دلیل که در نسخه های اخیر سری Call of Duty هم شاهد حضور هنرمندان نام آشنای دیگری در قامت نقش آفرینان شخصیت های منفی شاخص داستان بوده ایم و پیش از هرینگتون، کوین اسپیسی و کریستوفر ملونی (ایفاگر یکی از نقش های اصلی در سریال تلویزیونی نظم و قانون) به ترتیب در بازی های Call of Duty: Advance Warfare و Call of Duty: Black Ops 3 این وظیفه را بر عهده داشته اند. به نظر می رسد که استفاده از شخصیت های سرشناس به عنوان ایفاگر نقش شخصیت های منفی اصلی داستان در مجموعه بازی های Call of Duty اینک به عنوان یک رسم همیشگی توسط اکتیویژن شناخته می شود و بر این اساس احتمالاً در نسخه های بعدی مجموعه بازی های Call of Duty نیز باید شاهد اتخاذ چنین رویه ای از سوی آنان باشیم. از سوی دیگر به نظر می رسد که در جریان تولید بازی Call of Duty: Infinite Warfare و قوام بخشیدن به زیر و بم شخصیتی که کیت هرینگتون قرار است ایفاگر نقش آن باشد، سازندگان این بازی یعنی اعضای استودیو Infinity Ward همکاری تنگاتنگی با کارگردان شناخته شده ی دنیای سینما یعنی گای ریچی (خالق آثار مطرحی نظیر Snatch) خواهند داشت. در این میان عضو ارشد استودیو Infinity Ward یعنی دِیو استال به ذکر این نکته پرداخته است که گای ریچی یکی از دوستان فرنچایز Call of Duty به شمار می رود و موجب خوشحالی آن هاست که او بار دیگر بازگشته تا در جریان پرداخت شخصیت کیت هرینگتون در بازی Call of Duty: Infinite Warfare به همکاری با اعضای استودیو  Infinity Ward بپردازد. در واقع گای ریچی پیش از این در قامت کارگردان یکی از تریلر های بازی Call of Duty: Black Ops 2 ظاهر شده بود و می توان ادعا کرد که به هیچ وجه با فرنچایز Call of Duty و مجموعه بازی های آن نا آشنا و بیگانه نیست. به هر حال شاید حضور یکی از پر طرفدار ترین و خوش تیپ ترین هنرمندان این روز های تلویزیون بتواند موجب افزایش مخاطبان بازی Call of Duty: Infinite Warfare و بیشتر شدن کنجکاوی مخاطبان آثار شوتر اول شخص به سمت تجربه ی این بازی باشد. البته مجموعه بازی های Call of Duty همواره مخاطبان خاص و پر شمار خود را داشته اند و بعید به نظر می رسد که این فرنچایز به یکباره از حضورهواداران خود بی بهره شود. با این حال نا رضایتی هواداران سری بازی های Call of Duty از تم آینده گرایانه و علمی تخیلی بازی Call of Duty: Infinite Warfare که بخش مهمی از آن در نا خرسندی آنان از تریلر معرفی این بازی بازتاب یافته بود می تواند زنگ خطری برای شرکت اکتیویژن باشد که مسلماً آن ها به موجب بهره گیری از ترفند های مختلف در صدد مصونیت جستن از آن بر خواهند آمد.

احتمالاً مردی که هیچ چیزی نمی داند به قدر کافی معرف حضور کسانی هست که سریال بازی تاج و تخت را با کنجکاوی هر چه تمام تر دنبال می کنند و هر هفته منتظر آگاهی یافتن از این نکته هستند که این بار قرار است کدام یک از شخصیت های محبوب شان در قسمت بعدی ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ مهدی یحیی خانی

مهدی یحیی خانی
دانشجوی رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات هستم و فعالیتم هم در زمینه ی کامپیوتر هست و علاقه ی زیادی هم در این زمینه دارم مخصوصا اینترنت و بازی های رایانه ای

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*