یکشنبه , نوامبر 18 2018
afra480-60
آخرین خبرها
10 بازی پر فروش ماه آگوست در آمریکا

10 بازی پر فروش ماه آگوست در آمریکا

گروه NPD مانند هر ماه طی گزارشی 10 بازی پر فروش ماه آگوست را مشخص کرد. آمار فروش بازی ها مربوط به هر دو نسخه ی دیجیتالی و فیزیکی می باشد . بازی های Madden NFL 17 ، No Man’s Sky و Deus Ex: Mankind Divided به ترتیب توانستند در جایگاه اول تا سوم قرار قرار گیرند. با سخت افزار همراه باشید.

گروه NPD با بررسی ماهانه بازی های ویدئویی گزارشی از میزان فروش آن ها در ماه آگوست را منتشر کرده است. این گروه آمار فروش بازی ها را بر اساس واحد پول دلار در نظر گرفته است. بازی No Man’s Sky درحالی در جایگاه دوم این لیست قرار گرفته است که گروه NPD فروش نسخه های دیجیتالی این بازی را محاسبه نکرده است. بازی های برتر ماه قبل یعنی Grand Theft Auto V و Overwatch نیز با سقوط سه پله ای در جایگاه های چهارم و پنجم قرار گرفته اند.همچنین در این ماه نسخه های دیجیتالی Overwatch برای کامپیوتر نیز به دلایل نا معلوم محاسبه نشده است. سومین بازی ماه جولای یعنی Lego Star Wars: The Force Awakens نیز با سقوط به جایگاه هشتم در پشت سر بازی های Rainbow Six در جایگاه ششم و Call of Duty: Black Ops III در جایگاه هفتم قرار گرفته است. در پایان این لیست بازی Minecraft و Destiny به ترتیب در جایگاه های نهم و دهم قرار گرفته اند.

nomanssky

در ماه گذشته هزینه ها و در آمد های بدست آمده نسبت به سال گذشته 9 درصد افزایش یافته است. تحلیلگر گروه NPD  سام ناجی (Sam Naji) معتقد است که انتشار بازی های No Man’s Sky و Deus Ex: Mankind Divided موجب این افزایش 9 درصدی شده است. آمار به دست آمده از فروش بازی ها نشان می دهد که بازی های فروخته شده در آگوست 2016 نسبت به آگوست 2015 در حدود 3 برابر بوده است. با وجود افزایش این آمار ناجی می گوید که فروش بازی Madden کاهش یافته است و با وجود قرار گرفتن بازی Madden NFL 17 به عنوان پر فروش ترین بازی ماه آگوست ،این بازی نسبت به نمونه سال گذشته خود یعنی Madden NFL 16 که در ماه آگوست منتشر شد با کاهش 3 درصدی مواجه شده است.

 این گروه در بخش سخت افزار نیز گزارش داده اند که کنسول Xbox One برای دومین ماه پیاپی فروشی بیشتر از  پلی استیشن 4 داشته است .  این اتفاق در حالی رخ داده است که کنسول ایکس باکس وان اس که در این ماه منتشر شد فروشی برابر با یک سوم از کل کنسول های فروخته تا کنون را داشته است.

لیست 10 بازی برتر ماه آگوست 2016 در ایالات متحده

  1. Madden NFL 17
  2. No Man’s Sky (digital sales not included)
  3. Deus Ex: Mankind Divided
  4. Grand Theft Auto V
  5. Overwatch (no Battle.net PC sales included)
  6. Rainbow Six Siege
  7. Call of Duty: Black Ops III
  8. Lego Star Wars: The Force Awakens
  9. Minecraft (digital sales not included)
  10. Destiny: The Taken King
گروه NPD مانند هر ماه طی گزارشی 10 بازی پر فروش ماه آگوست را مشخص کرد. آمار فروش بازی ها مربوط به هر دو نسخه ی دیجیتالی و فیزیکی می باشد . بازی های Madden NFL 17 ، No Man’s Sky و Deus Ex: Mankind Divided به ترتیب توانستند در جایگاه اول تا سوم قرار ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ مهدی یحیی خانی

مهدی یحیی خانی
دانشجوی رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات هستم و فعالیتم هم در زمینه ی کامپیوتر هست و علاقه ی زیادی هم در این زمینه دارم مخصوصا اینترنت و بازی های رایانه ای

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*