یکشنبه , نوامبر 18 2018
afra480-60
آخرین خبرها
بسته های الحاقی رایگان و بروز رسانی جدید برای بازی مافیا 3 منتشر شد

بسته های الحاقی رایگان و بروز رسانی جدید برای بازی مافیا 3 منتشر شد

پس از بسته الحاقی golden gun که دیروز منتشر شد ، شرکت 2

K امروز بسته های الحاقی بیشتری را برای این عنوان منتشر  کرد که هیچ گونه هزینه ای برای کاربران نخواهد داشت.با گروه انفورماتیک افرا همراه باشید.

هم اکنون 11 لباس جدید برای شخصیت اصلی بازی یعنی لینکلن  کلی (Lincoln Clay ) در پلتفرم های ایکس باکس وان ، پلی استیشن 4 و کامپیوتر در درسترس می باشد . 6 عدد از این لباس ها پیش تر در بخش داستانی بازی نمایش داده شده بود اما 5 لباس دیگر با برند کاملا جدیدی منتشر شده اند . در میان لباس های جدید لباس نظامی ، کت مخصوص کار ، ژاکت مسابقه ای در میان سایر لباس ها وجود دارد. در ادامه می توانید در تریلر این بسته الحاقی محتوای آن را مشاهده نمایید.

بازیکنان می توانند پس از اتمام مرحله ” Somethin’ I’ve Got to Do ” به این لباس های جدید دسترسی داشته باشند. برای تغییر لباس می توانید به خانه لینکلن رفته و در کمد لباس ها لباس مو  رد نظر خود را انتخاب نمایید. علاوه بر لباس های جدید این بسته الحاقی موجوب بهبود موارد زیر در تمامی پلتفرم ها می شود.

  • بهبود رابط کاربری
  • بهبود انعکاس ماشین
  • بهبود مسائل مربوط به استریم بازی 
  • بهینه سازی عملکرد
  • رفع مشکلات صدا
  • رفع مشکلات ذخیره بازی
  • رفع مشکلات مربوط به مرحله Cassandra

شرکت تو کی (2K) با انتشار پستی در وبلاگ این شرکت اعلام کرد که قصد دارد همچنان از بروز رسانی ها و بسته های الحاقی رایگان این بازی پشتیبانی نماید. البته سه بسته الحاقی غیر رایگان نیز به زودی از سوی این شرکت منتشر خواهد شد.

شرکت مادر 2K یعنی Take-Two  در گزارش مالی این شرکت اعلام کرده است که در هفته اول عرضه بیش از 4.5 میلیون نسخه از این بازی برای فروشگاه ها ارسال شده است و این میزان فروش در هفته اول به نوعی یک  رکورد برای شرکت 2K محسوب می شود. مدیر عامل شرکت Take-Two نیز اعلام کرده است که نقد های صورت گرفته از بازی مافیا 3 پایین تر از انتظار آن ها بوده است.

تماشا کنید: بسته های الحاقی رایگان و بروز رسانی جدید برای بازی مافیا 3 منتشر شد

پس از بسته الحاقی golden gun که دیروز منتشر شد ، شرکت 2   K امروز بسته های الحاقی بیشتری را برای این عنوان منتشر  کرد که هیچ گونه هزینه ای برای کاربران نخواهد داشت.با گروه انفورماتیک افرا همراه باشید. هم اکنون 11 لباس جدید برای شخصیت اصلی بازی یعنی لینکلن  کلی (Lincoln Clay ) ...

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ مهدی یحیی خانی

مهدی یحیی خانی
دانشجوی رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات هستم و فعالیتم هم در زمینه ی کامپیوتر هست و علاقه ی زیادی هم در این زمینه دارم مخصوصا اینترنت و بازی های رایانه ای

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*